I s batolaty můžete vyrazit do kempu, jen se musíte lépe připravit

0
244

Máte rádi kempování? Víte, že se ho nemusíte vzdávat, ani když máte doma batole? Mnozí rodiče se dovolené po naší republice vzdávají, protože se bojí, že v kempu nejsou ideální hygienické podmínky. Když se na dovolenou v kempu řádně připravíte, klidně můžete vyrazit!

Dovolené s malými dětmi jsou vždy náročné, ať se jedná o leteckou all-inclusive dovolenou, anebo klasickou dovolenou u nás doma. Malé děti, které se sotva naučily chodit, jsou jak pytel blech a o dovolené musíte mít celou dobu oči na stopkách, aby vám někam neutekly.

Dovolené ve stanu, či karavanu zažily boom, když se objevil COVID-19. Spousta lidí raději zůstala v České republice, aby nemusely zařizovat PCR testy a nemuseli mít obavy z návratu zpět.

Stanování s malými dětmi

V dnešní době jsou na trhu kvalitní stany, do kterých nenaprší, ani když je nepříznivé počasí delší dobu. Budete tak moci v klidu spát. Velký pokrok od našeho dětství udělaly také spací pytle. Spí se v nich jako v bavlnce a nemusíte se bát, že by vám v nich v létě v noci bylo chladno.

Než se vydáte na cestu s batoletem, řádně si přečtěte recenze kempu, zjistěte, jaké tam mají vybavení, abyste toho s sebou nemuseli vozit mnoho. Oželte takový luxus jako je třeba jídelní židlička, raději sebou nezapomeňte jídlo pro mrňouska. V každém kempu vám jej rádi ohřejí.

Důležité budou také jednorázové plenky (doporučujeme plenky Dada extra soft 4), plenky do vody, pár hraček, abyste měli čím batole zabavit, kdyby náhodou nebylo příznivé počasí. Kvalitní opalovací krém s vysokým UV faktorem je nutností i k českému rybníku.

Určitě nezapomeňte přebalovací podložky, ty se ve stanu budou jistě hodit. Oceníte je i do baťůžku na túru. V kempu více než kdy jindy budete milovat vlhčené ubrousky, nejen na zadeček, ale i na špinavou pusu a ruce je hojně využijete.

Oceníte i kojenecké potřeby, pokud již nekojíte: lahvičku na mlíčko, na pití, misku, dětský příbor, na spinkání dudlíček. Pyžamko zabalte s dlouhými rukávy, abyste nemuseli řešit komáry. Na ty se bude hodit sprej, popřípadě jiný odpuzovač. Určitě se bude hodit i krém na štípance.

Oblečení neberte příliš mnoho ani příliš málo, myslete na to, že může být také chladno a pršet. Nutností je klobouček, či kšiltovka, aby vaše batole nemělo úpal.

Předchozí článekJak získat od minerálního kamene ochranu a sílu
Další článekCoca-Cola již potřetí podporuje Prague Pride Festival. Značka tak vyjádří to, co je zakotveno v její DNA – sounáležitost, svoboda a respekt k ostatním